Полесна преносливост на вашиот лаптоп! 12% попуст на ранец за 15.6 инчен лаптоп од Рувекс во вредност од 1150 ден. по цена од 1012 ден.

Вредност

1150 ден.

Попуст

12%

Заштеда

138 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Ранец SBOX за 15.6" лаптоп 

* Повеќе детали за производот можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2018 до 08.02.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

За лаптопи до: 15,6"
Боја: Navy Blue
Димензии: 330mm x 485mm x 120mm
Материјал: Rip-stop polyester, Lining: 210D polyester

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.