Перфектен ранец за вашиот лаптоп! 12% попуст на ранец за 17.3" лаптоп во боја по избор од Рувекс во вредност од 1550 ден. по цена од 1364 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја е задолжително поле!

Вредност

1550 ден.

Попуст

12%

Заштеда

186 ден.

Купени: 2

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Ранец за 17.3" лаптоп во боја по избор:

 • Сива
 • Црна
 • Црвена

* Повеќе карактеристики за производот може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 08.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • ​​​​​​​

Опис

Идеален ранец со одлична изработка за 17,3" лаптоп кој е незаменлив дел на секојдневното урбано
живеење. Поседува прегради погодни за сите ваши потребни аксесории.

Карактеристики на производот:

 • За 17,3” лаптоп
 • Материјал: Poliester / Nylon 210D
 • Боја: сива/црвена
 • Димензии: 300 x 460 x 120mm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.