12% попуст на SBox Bluetooth звучник од Рувекс во вредност од 1099 ден. по цена од 967 ден.

Вредност

1099 ден.

Попуст

11%

Заштеда

131 ден.

Купени: 2

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

SBox Bluetooth звучник SB-12

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 27.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Карактеристики:
 

 • Јачинa: 3W
 • Bluetooth: 2,1 + ERD
 • Фреквенција 100Hz - 18kHz
 • Досег: up to 10 M
 • Волтажа: 3,7 - 4,2V
 • Полнач: USB DC 5V
 • Материјал: Metal/Plastic
 • Батерија: Rechargeable Li-ion 300 mAh
 • Опции: FM, micro SD slot, Line-in
 • Боја: Црна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.