96% попуст на онлајн курс: School Administrator + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн курс: School Administrator Certificate Training + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Откријте сè што треба да знаете за светот на училишното управување и потребите на администрацијата со нашиот курс за обука на администратор за училиште. Започнете да учите на Интернет денес за да добиете ваша сертификација.

Преку 11 длабински модули, овој курс им дава на учениците детален преглед на училишната администрација во училиштата во Велика Британија, давајќи им можност на учениците вовед во професијата, како и преглед на специфичните видови на училишта за кои би можеле да продолжат да работат. Исто така, има детален преглед на теми кои ја опфаќаат важноста за создавање култура во училиштето и како ефикасно да управуваат со училишните простории.

Преполн со интерактивна содржина, овој курс преку Интернет значи дека учениците можат да се квалификуваат за само два часа. До содржината може да се пристапи од кој било уред овозможен на Интернет, што значи дека можете да учите кога е погодно за вас.


Повеќе за курсот може да прочитате TУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.