ЕСЕНСКА АКЦИЈА СО GROUPER & SCOUT! Купон од 79 ден. со кој добивате до 40% попуст на летна и есенска колекција на облека, обувки и outdoor опрема од над 30 светски брендови

РАСПРОДАДЕНО

ЕСЕНСКА АКЦИЈА СО GROUPER & SCOUT! Купон од 79 ден. со кој добивате до 40% попуст на летна и есенска колекција на облека, обувки и outdoor опрема од над 30 светски брендови

 • ул. Максим Горки бр.17

 • 02 323 1200

 • scout@germanpx.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 21:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • до 35% попуст на есенската колекција
 • до 50% попуст на летната колекција
 • до 40% попуст на Outdoor опрема

*Достапни брендови: Jack Wolfskin, Campagnolo, Salewa, Regatta, Dare 2be, Helly Hansen, F-Lite, HAD, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Rotomod, Mistral, Relags, Braun

*Попустот не важи единствно за брендовите: GoPro, Salamander и Garmin


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.09.2018 до 13.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за двете локации на Scout (ул. Максим Горки бр.17 и ул. Кирил и Методиј бр.20)
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Попустот не важи единствено за брендовите: GoPro, Salamander и Garmin и прехрамбените и козметички продукти (пр. мусли барови и креми)
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Scout
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот не може да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Скаут Аутдор Шоп нуди облека, обувки и опрема од врвни светски брендови за сите ваши активности. Од лежерни колекции за прошетки во парк или планина, возење велосипед, вежбање во природа, до поспецијализирани парчиња за сериозни активности во планински услови.

Брендови: Jack Wolfskin, Campagnolo, Salewa, Regatta, Dare 2be, Helly Hansen, F-Lite, HAD, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Rotomod, Mistral.

СЕ ГЛЕДАМЕ НАДВОР!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.