НАЈГОЛЕМ ПОПУСТ НА ОБЛЕКА, ОБУВКИ И OUTDOOR ОПРЕМА ВО SCOUT OUTDOOR SHOP! Купон од 79 ден. со кој добивате до 40% попуст на целиот асортиман на облека, обувки и outdoor опрема од над 30 светски брендови

РАСПРОДАДЕНО

НАЈГОЛЕМ ПОПУСТ НА ОБЛЕКА, ОБУВКИ И OUTDOOR ОПРЕМА ВО SCOUT OUTDOOR SHOP! Купон од 79 ден. со кој добивате до 40% попуст на целиот асортиман на облека, обувки и outdoor опрема од над 30 светски брендови

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2930

 • Ул. Максим Горки бр. 17, Скопје

 • 02 323 1200

 • scout@germanpx.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 21:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 40% попуст на сите производи од брендовите: Jack Wolfskin, Regatta, Campagnolo, Helly Hansen, Dare 2be, F-Lite, HAD, X-Bionic, Savoy, Asics, New Balance, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Bula, Nite Ize, Dainese
 • 30% попуст на сите производи од брендовите: Salewa, Dynafit, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Rotomod, Mistral, Relags, Braun
 • 20% попуст на сите производи од брендовите: Suunto, Thule, Petzl, Beal

*Попустот не важи единствно за брендовите: GoPro, Salamander и Garmin

*Попустот важи за СИТЕ производи: облека, обувки, скии, јакни, зимска, спортска и outdoor опрема


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за двете локации на Scout (ул. Максим Горки бр.17 и ул. Кирил и Методиј бр.20)
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Попустот не важи единствено за брендовите: GoPro, Salamander и Garmin и прехрамбените и козметички продукти (пр. мусли барови и креми)
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Scout
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот не може да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Специјализирана продавница за облека, обувки и outdoor опрема од врвни светски брендови.

Продавницата располага со висококвалитетна облека, обувки и outdoor опрема од следните брендови:

Campagnolo, Helly Hansen, Dare 2be, F-Lite, HAD, X-Bionic, Savoy, Asics, New Balance, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Jack Wolfskin, Salewa, Dynafit, Dainese, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors,  Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Rotomod, Mistral, Relags, Nite Ize, Zainer, Bula, Braun, Suunto, Thule, Petzl, Beal, GoPro, Salamander, Garmin, Regatta

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ