Last Minute летен попуст! 25% попуст на лиценциран курс за Adobe Photoshop CC 2019 + сертификат за успешно завршен курс во Seavus Education & Development Center во вредност од 9255 ден. по цена од 6941 ден.

Вредност

9255 ден.

Попуст

25%

Заштеда

2314 ден.

Купени: 4

 • 11th October St. 33 а, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 499 664

  sedc@seavus.com

Добивате

Лиценциран курс за Adobe Photoshop CC 2019 + Adobe сертификат за успешно завршен курс

 • Должина на модулите: 30 часа
 • Динамика: три пати неделно 
 • Термини: понеделник, среда и четврток (17:00 до 19:30)
 • Времетраење: 15.07-05.08.2019
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот, задолжително информирајте се за слободни места во компанијата на емаил sedc@seavus.com или на 078 499 664
 • Потребно е да се пријавите за следење на курсот и да го испратите купениот купон на емаил sedc@seavus.com
 • Пријавувањето е до 15.07.2019 или до пополнување на слободни места 
 • Почеток на курсот: 15.07.2019

Опис

Содржина на курсот:

 • Запознавање со работната површина
 • Основни корекции на слики
 • Работа со селекции
 • Работа со слоеви
 • Корегирање и подобрување на дигитални фотографии
 • Работа со текст
 • Техники на векторско цртање
 • Работа со маски и канали
 • Работа со Camera Raw
 • Работа со четки
 • Уредување на видео
 • Печатење на постојани бои

За Seavus Education&Development Center

Сеавус Едукативен и Развоен Центар - е водечки тренинг центар специјализиран за обуки и академии во областа на информатичка технологија, дизајн и бизнис менаџмент. Носител е на меѓународни лиценци и сертификати од светски познати брендови со кои соработува во реализација на своето широко портфолио. Воедно со преку 300 студенти годишно, SEDC е и најголемата Академија за неформално образование во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.