97% попуст на онлајн курс за Admin, Secretarial & PA Diploma Level 3 од Alpha Academy во вредност од 22 196 ден. (358€) по цена од 558 ден. (9€)

Цена

558 ден.

Вредност

22196 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21638 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Admin, Secretarial & PA Diploma Level 3

  • Времетраење: 4 дена и 3 часа

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 15.11.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

 

Ако едвај чекате да ја изградите вашата кариера и да ја подобрите вашата продуктивност во секторот Администратор, Секретаријал или ПА, тогаш овој курс е за да се запознаете со увид, вештини и знаења што ви се потребни за да успеете во ова зафатена кариера. Дознајте го секој важен клуч поврзан со да бидете професионалец во овој сектор, вклучувајќи ја важноста на управувањето со дневниците, ефективните вештини за управување со времето и зошто грижата за клиентите е толку важен аспект на описот на вашата работа и многу повеќе.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.