50% попуст на задно седиште за велосипед во вредност од 1200 ден. по цена од 599 ден.

50% попуст на задно седиште за велосипед во вредност од 1200 ден. по цена од 599 ден.

Вредност

1,200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

601 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Задно седиште за велосипед

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Задно седиште за велосипед

 • Материјал: тврда цврста плстика, метал
 • Димензии: 28cm должина, 13cm широко
 • Издржливост до 9kg
 • Вклучен ластик за прицврстување багаж
 • Вклучен пластичен калиник
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ