Совршен одмор на Лефкадa во Август! 15% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa Takis + превоз од ТА Екстра Бус

РАСПРОДАДЕНО

Совршен одмор на Лефкадa во Август! 15% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa Takis + превоз од ТА Екстра Бус

Цена

3,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,100 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4 | Остануваат : 40

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Villa Takis за термин по избор + превоз

 • Термин (05.08-12.08.2017), цена: 14 198 ден. (229 еур.) 12 068 ден. (195 еур.) - РАСПРОДАДЕНО
 • Термин (12.08-19.08.2107), цена: 12 958 ден. (209 еур.) 11 014 ден. (178 еур.) - РАСПРОДАДЕНО
 • Термин (19.08-26.08.2017), цена: 12 338 ден. (199 еур.) 10 487 ден. (169 еур.) - РАСПРОДАДЕНО
 • Термин (26.08-02.09.2017), цена: 11 098 ден. (179 еур.) 9433 ден. (152 еур.)

Доплати:

 • Доплата за 3то лице, цена: 3100 ден. (50 еур.)
 • Доплата за 4то лице, цена: 3100 ден. (50 еур.)

* Вилата располага со сместување за 2, 3 и 4 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2017 до 02.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да престојувате двајца односно да купите два купони за едно ноќевање
 • За доплата за трето или четврто лице потребно е да купите купон од соодветната опција
 • Во понудата е вклучено користење на клима уред
 • Тргнување:
 • 23:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
 • 23:45 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
 • 00:30 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
 • 01:00 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
 • 01:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола;
 • 01:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
 • 02:15 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
 • Тргнување од Грција во 14:00 часот по локално време
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9:00 часот на денот на заминување по локално време

Опис

Лефкада се наоѓа во Јонското Море, покрај брегот на Епир, во Грција. Овој остров ги комбинира софистицираната атмосфера, зелените падини, сината вода и долгите песочни плажи.

Вилата Такис (B – категорија) се наоѓа веднаш до вила Алтина на само 2 минути од прекрасната плажа во Понти Бич – Василики. Комфортните студија и близината до сите неопходни содржини (супермаркет, ресторани, рент а кар) ја прават една од најатрактивните сместувања во ова прекрасно туристичко место со вкупно 7 студија (3 двокреветни, 3 трокреветни и 1 четирикреветен Апартман), кои се распоредени на први и втори спрат и се опремени со тоалет со туш, мини кујна (комплет опремена), балкон и клима кој е вклучен во цената.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ