Одмор на Неи Пори во Јули! 12% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa St.George + превоз со ТА Екстра Бус

РАСПРОДАДЕНО

Одмор на Неи Пори во Јули! 12% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa St.George + превоз со ТА Екстра Бус

Цена

9,221 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,478 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1,257 ден.

Купени : 6

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Villa St.George за термин по избор + превоз

 • Термин (09.07-16.07.2017), цена: 10 478 ден.(169 еур.) 9221 ден. (149 еур.)
 • Термин (16.07-23.07.2017), цена: 11 718 ден.(189 еур.) 10 312 ден. (166 еур.)
 • Термин (23.07-30.07.2017), цена: 12 338 ден.(199 еур.) 10 857 ден. (175 еур.)

Доплати:

 • Доплата за 3то лице, цена: 1860 ден. (30 еур)
 • Доплата за 4то лице, цена: 1860 ден. (30 еур)

* Вилата располага со сместување за 2, 3 и 4 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2017 до 30.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • За доплата за трето и четврто лице потребно е да купите купон од соодветната опција во зделката
 • Доплата за клима уред 310 ден. (5 еур.) на ден.
 • Распоредот за тргнување можете да го видите во делот ОПИС
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9:00 часот на денот на заминување по локално време;
   

Опис

Вилата St.George на наоѓа на околу 200 метри од плачата во новиот дел на Неи Пори. Располага со трокреветни студија со кујна, сопствено купатило и балкон. Употребата на клима уред не е вклучен во цената, и истиот може да се користи со доплата

Распоред за автобуски превоз со автобус 1:

 • 05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
 • 06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
 • 06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
 • 07:30 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
 • 08:30 часот Граничен премин Богородица

Распоред за автобуски превоз со авотобус 2:

 • 05:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола;
 • 05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
 • 06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
 • 07:00 часот граничен премин Меџитлија

Тргнување од Грција во 14:15 часот по локално време.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ