Релаксирајте се во Олимпик Бич овој Јули! 12% попуст на 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Villa Helen + превоз со ТА Екстра Бус

РАСПРОДАДЕНО

Релаксирајте се во Олимпик Бич овој Јули! 12% попуст на 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Villa Helen + превоз со ТА Екстра Бус

Цена

7,584 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,618 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1,034 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Villa Helen за сместување и термин по избор + превоз

 • Студио (09.07-16.07.2017), цена: 8618 ден.(139 еур.) 7584 ден. (122 еур.)
 • Студио (16.07-23.07.2017), цена: 9858 ден. (159 еур.) 8675 ден. (140 еур.)
 • Дуплекс апартман (09.07-16.07.2017), цена: 7378 ден. (119 еур.) 6493 ден. (105 еур.)
 • Дуплекс апартман (16.07-23.07.2017), цена: 7998 ден. (129 еур.) 7038 ден. (114 еур.)

Доплати за студио:

 • Доплата за 3то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)
 • Доплата за 4то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)

Доплати за дуплекс апартман:

 • Доплата за 5то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)
 • Доплата за 6то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)

* Вилата располага со сместување во студио за 2, 3 и 4 лица и дуплекс апартман за 4, 5 и 6 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2017 до 30.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да престојувате двајца односно да купите два купони за едно ноќевање, или минимум четири лица во дуплекс апартман, односно да купите 4 купони за едно ноќевање
 • За доплата за трето и четврто лице во студио потребно е да купите купон од соодветната опција во зделката
 • За доплата на петто и шесто лице во дуплекс апартман потребно е да купите купон од соодветната опција во зделката
 • За користење на клима уред се доплаќа 5 евра на ден
 • Распоредот за тргнување можете да го видите во делот ОПИС
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9:00 часот на денот на заминување по локално време

Опис

Вила Хелен се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич на околу 100 метри од плажа. Вилата располага со 12 двокреветни и трокреветни студија и 1 дуплекс апартман. Сите студија и апартманот располагаат со комплетно опремена кујна, тоалет со туш, ТВ, балкон и клима уред.

Распоред за автобуски превоз со автобус 1:

 • 05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
 • 06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
 • 06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
 • 07:30 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
 • 08:30 часот Граничен премин Богородица

Распоред за автобуски превоз со авотобус 2:

 • 05:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола;
 • 05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • Трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
 • 06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
 • 07:00 часот граничен премин Меџитлија

Тргнување од Грција во 14:15 часот по локално време.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.