Овој Јули уживајте во Полихроно! 12% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa Konstantin 1 + превоз со ТА Екстра Бус

РАСПРОДАДЕНО

Овој Јули уживајте во Полихроно! 12% попуст на 7 ноќевања за термин по избор во Villa Konstantin 1 + превоз со ТА Екстра Бус

Цена

9,766 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

11,098 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1,332 ден.

Купени : 7

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Villa Konstantin 1 за термин по избор + превоз

 • Термин (09.07-16.07.2017), цена: 11 098 ден. (179 еур.) 9766 ден. (158 еур.)
 • Термин (16.07-23.07.2017), цена: 12 338 ден. (199 еур.) 10 857 ден. (175 еур.)
 • Термин (23.07-30.07.2017), цена: 12 958 ден. (209 еур.) 11 403 ден. (184 еур.)

Доплати:

 • Доплата за 3то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)
 • Доплата за 4то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)

* Вилата располага со сместување за 2, 3 и 4 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2017 до 30.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • За доплата за трето или четврто лице потребно е да купите купон од соодветната опција
 • Користењето на клима е вклучено во цената
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да престојувате двајца односно да купите два купони за едно ноќевање
 • Распоредот за тргнување можете да го видите во делот ОПИС
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9:00 часот на денот на заминување по локално време
   

Опис

Вила Константин 1 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од само 80 метри од прекрасната плажа. Во својот состав брои 8 студија кои се распоредени во приземје и прв кат. Во нашата понуда овој прекрасен објект нуди можност за сместување на две, три и четири возрасни лица во секое студио, сопствена мини кујна, тоалет, балкон-тераса, ТВ и клима уред вклучен во цената. 

Распоред за автобуски превоз со автобус 1:

 • 05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
 • 06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
 • 06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
 • 07:30 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
 • 08:30 часот Граничен премин Богородица

Распоред за автобуски превоз со авотобус 2:

 • 05:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • трансфер со минибус до Битола;
 • 05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
 • 06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
 • 07:00 часот граничен премин Меџитлија

Тргнување од Грција во 14:15 часот по локално време

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ