- 21%

Заштите ги вашите драгоцени предмети! 21% попуст на сеф од Ф Мебел + бесплатна достава во Скопје

3800 ден.

2999 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Сеф од Ф Мебел

 • Дигитална комбинација за отклучување.
 • 2 завртки за заклучување.
 • Дебелина на ѕид = 2мм
 • Дебелина на врата =  5мм
 • Итни брави со 2 клуча.
 • Можност за прикачување до ѕидот.
 • Димензии 310/200/200
 • Тежина 7кг

* Бесплатна достава од страна на компанијата

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за испорака е 7-8 дена
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата на телефонскиот број 078 822 156, за да оставите информации за достава
 • Купонот можете да го искористите до 28.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.04.2020 до 31.05.2020

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.