10 ја следат оваа компанија


- 9%

Segafredo кафемат на капсули

8200 ден.

7500 ден.

 • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 304 001

  coffeeclubmk@gmail.com

Опис

 • Боја: Сина, Сива и Црвена.
 • Капацитет на резервоарот за вода: 750 ml.
 • Димензии (Д x В x Ш) 118 x 365 x 250 мм.
 • Тежина празна: 3,28 кг.

*Искллучиво работи само со Segafredo капсули

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.