До 40% попуст на шеќерна депилација на раце или интима во Студио Лејди-М Козметик

Цена од

179 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

121 ден.

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Шеќерна депилација на раце 300 ден. 179 ден.
Шеќерна депилација на интима 300 ден. 199 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Шеќерната депилација е стар природен метод за отстранување на непосакуваните влакненца по телото. Нежна е за кожата, а предизвикува помалку болка и иритација во споредба со депилацијата со обичен восок.

Место каде што можете да се опуштите и релаксирате. За секоја дама која ужива во својата убавина.

Убавината има име - студио ЛЕЈДИ М

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.