2 ја следат оваа компанија


50% попуст на квалитетен Bluetooth Selfie Stick со огледало и боја по избор

399 ден.

199 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

 • Nitro InoxColor BlueTooth Selfie Stick 2 e квалитетен држач (стап) за мобилен телефон / дигитална камера, кој овозможува да се сликате самите себеси. Изработен е од челична инокс цевка и гумирана пластика во долниот дел. Има вградена Li-Ion батерија која овозможува безжично BlueTooth поврзување со сите Android телефони и сите модели на iPhone.
 • Цевката има специјален жлеб кој спречува ротација на стапот. Држачот овозможува подесување на позицијата по 2 оски.
 • Се поврзува со мобилен телефон преку BlueTooth врска. На рачката има копче со кое сликате. На предниот дел на држачот се монтира огледалце преку кое се ориентирате што сликате. 
 • Одговара за големи телефони до 6,5", како iPhone 7, 7 Plus, Galaxy S8, S8+, LG G6 и сите други помали смартфони, таблети, камери.
 • На врвот на стапот може да се монтира било која дигитална камера со стандарден навој. Со користење на функцијата на тајмер можете да се сликате самите.

Карактеристики:

 • 7 сегменти за подесување на должината
 • Должина: 235 - 1100mm
 • Држачот се растега до: 13,5cm ширина (дополнително отворен од едната страна за уште подолги уреди) и 9,5cm висина
 • Материјал: инокс челик + гумирана пластика
 • Тежина: 162gr.
 • Боја: светол инокс (стап), црна, сина, зелена, розева (држач и рачка)
 • Пакување: full-color кутија за подарок

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 01.05.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.