Универзален Selfie stick со Bluetooth MOB DOD MSI BT SELFIE во боја по избор

700 ден.

369 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

2
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Припремете се за летување и понесете универзален држач за смарт телефон со Bluetooth копче

Карактеристики на производот:

 • Универзален држач за смарт телефон 
 • Компатибилен со Android и iPhone уреди
 • На почетокот на држачот се наоѓа Bluetooth копчето
 • Должина на држачот: 110 cm
 • Должина на држачот-склопен: 22 cm
 • Тежина: 180 gr.
 • Изработен од нерѓосувачки челик

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.