67% попуст на квалитетен Bluetooth Selfie Stick со огледало и боја по избор од Нитро Компјутери

600 ден.

199 ден.

Преостанато време

Купени:

3
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374; 02 25 53 472; 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Квалитетен Bluetooth Selfie Stick - Nitro InoxColor BT Selfie Stick 2 со огледало и боја по избор:

 • Држач за мобилен/камера кој што се подесува по две оски
 • Дополнителна гумичка за држење во горниот дел
 • Кабел

  Опис

  Nitro InoxColor BlueTooth Selfie Stick 2 e квалитетен држач (стап) за мобилен телефон / дигитална камера, кој овозможува да се сликате самите себеси. Изработен е од челична инокс цевка и гумирана пластика во долниот дел. Има вградена Li-Ion батерија која овозможува безжично BlueTooth поврзување со сите Android телефони и сите модели на iPhone. Цевката има специјален жлеб кој спречува ротација на стапот. Држачот овозможува подесување на позицијата по 2 оски.

  Се поврзува со мобилен телефон преку BlueTooth врска. На рачката има копче со кое сликате. На предниот дел на држачот се монтира огледалце преку кое се ориентирате што сликате. 

  Одговара за големи телефони до 6,5", како iPhone 7, 7 Plus, Galaxy S8, S8+, LG G6 и сите други помали смартфони, таблети, камери.

  На врвот на стапот може да се монтира било која дигитална камера со стандарден навој. Со користење на функцијата на тајмер можете да се сликате самите.

  Карактеристики:

  • 7 сегменти за подесување на должината
  • Должина: 235 - 1100mm
  • Држачот се растега до: 13,5cm ширина (дополнително отворен од едната страна за уште подолги уреди) и 9,5cm висина
  • Материјал: инокс челик + гумирана пластика
  • Тежина: 162gr.
  • Боја: светол инокс (стап), црна, сина, зелена, розева (држач и рачка)
  • Пакување: full-color кутија за подарок

  УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
  • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

  ПОДИГНУВАЊЕ

  Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
  Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
  Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде
  Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  ИСПОРАКА

  • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
  • Види ја продавницата на "Нитро" овде

   

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

  Како да купам Grouper купон?

  Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.