46 ја следат оваа компанија


SENCOR Апарат за правење леб SBR 760WH + 2 години гаранција

9000 ден.

6990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • 2 перки за месење
 • Тајмер до 13 часа
 • 10 програми за печење
 • 1 програм за правење на џемови и мармелад
 • 1 програм за правење на само тесто (пица, багети, крофни)
 • Максимална тежина на леб 1.350 грама
 • Голем LCD дисплеј со позадинско осветлување
 • Поклопец со прозорче
 • Меморија од 10 минути во случај на снемување на струја
 • 3 нивоа на печење на кората (светла, средно светла и темна)
 • Функција за одржување на топлина до 60 минути по завршување на печењето
 • Нелепливи перки и внатрешност за лесно одржување
 • Може да се пере и во машина за садови
 • Звучен сигнал за додавање состојки
 • Моќност 850W
 • Нелизгачки ногарки
 • Додатоци: сад за мерење, лажица и метална рачка за отстранување на перките
 • Димензии: ширина 247 x длабочина 139 x висина 189 mm
 • Безглутенски програм
 • Програм за брзо печење
 • Одржување на температура
 • Боја – Бела
 • Тежина – 6,1 kg
 • Гаранција 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.