46 ја следат оваа компанија


- 11%

SENCOR Бежична рачна правосмукалка SVC 190W + 2 години гаранција

2000 ден.

1789 ден.

Шифра:

300000001497
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела
 • Непрекинато работење: 15 минути
 • За суво и мокро вшмукување
 • Филтер што може да се мие
 • Индикатор за светло за полнење
 • База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
 • NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
 • Ниво на бучава: 80 dB
 • Влезна моќност: 45 W
 • Димензии: должина 380 mm x  ширина 100 mm x висина 122 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.