39 ја следат оваа компанија


- 11%

SENCOR Бежична рачна правосмукалка SVC 220BL + 2 години гаранција

2450 ден.

2189 ден.

Шифра:

300000001498
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бежична рачна правосмукалка
 • 10 мин работење на едно полнење
 • LED индикатор за полнење светлина
 • Опција за монтирање на ѕид
 • NiCd батерија 4,08V ( 4 x 1200 mAh)
 • Ниво на бучава 77 db
 • Боја: сина
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.