46 ја следат оваа компанија


- 11%

SENCOR Блендер SBL 3272RD + 2 години гаранција

2900 ден.

2580 ден.

Шифра:

300000001440
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црвена
 • Број на брзини за лесно ракување: 2 (0/1/2/импулс)
 • Волумен на садот: 0,8 l
 • Инокс ножеви х2
 • Функција за дробење на мраз
 • Погоден и за Smoothie
 • Капак со отвор за дополнување
 • Додаток за сецкање на тревки и зачини
 • Гумени додатоци кои не се лизгаат
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.