46 ја следат оваа компанија


- 11%

SENCOR Будилник SDC 4400W + 2 години гаранција

1400 ден.

1249 ден.

Шифра:

300000001510
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач 5 V / 1000 mA
 • LED ноќно светло
 • LED дисплеј од килибар 2,3 cm (0.9“)
 • Поставување на осветленоста на екранот
 • Двоен аларм
 • Будилник за будење
 • Моќност за одложување
 • Резервна батерија за часовникот CR-2032 1 x 3 V (не е вклучена)
 • Моќност: AC 100-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: должина 135 mm x длабочина 68 mm x висина 60 mm
 • Тежина: 260 gr (вклучувајќи AC/DC адаптер)
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.