39 ја следат оваа компанија


- 12%

SENCOR Будилник SRC 135 + 2 години гаранција

1250 ден.

1099 ден.

Шифра:

300000001508
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Радио будилник
 • Боја: бела/зелена
 • LED дисплеј 1,5 cm
 • PLL FM радио
 • Два аларми
 • FM жична антена
 • Аларм со 9 минутни одложувања
 • Тајмер за спиење
 • Димензии: ширина 126 cm x длабочина 120 mm x висина 50 cm
 • Тежина: 310 gr
 • Резервна батерија за часовникот 1 x 3 V Тип CR2032(Батеријата не е вклучена)
 • Напојување: AC 230V 50 Hz
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.