46 ја следат оваа компанија


- 12%

SENCOR Будилник SRC 136B + 2 години гаранција

1300 ден.

1149 ден.

Шифра:

300000001509
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Радио будилник
 • Боја: црна
 • PLL FM радио
 • 0,6 ” LED дисплеј (1,5 cm)
 • Можност до 20 мемориски станици
 • Hi/Lo Затемнување
 • Поставување на двоен аларм
 • Можност на будење со радио или сирена
 • Функција за спиење, одложување
 • Резервна батерија: 2 x 1,5 V Тип AA (не е вклучена)
 • Моќност: AC 230 V, 50 Hz
 • Потрошувачка: 3,5 W
 • Димензија: висина 46 mm x длабочина 124 mm x должина 130 mm
 • Тежина: 360 gr
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.