53 ја следат оваа компанија


- 26%

SENCOR Фен за коса SHD 7120WH + 2 години гаранција

1600 ден.

1190 ден.

Шифра:

300000001480

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела
 • Приклучна сила: 2000 W
 • 2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
 • Копче за ладен воздух за побрза фиксација  на фризура
 • Ултра лесен дизајн
 • Тивок DC мотор
 • Антибактериски површински третман
 • Отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент
 • Висечка јамка
 • Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
 • Димензии: должина 173 mm x длабочина 79 mm x висина 248 mm
 • Тежина: 360 gr
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.