39 ја следат оваа компанија


- 18%

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција

1200 ден.

990 ден.

Шифра:

300000001472
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна/виолетова
 • Лизгачки прекинувач со контролно светло
 • 2 температури
 • Брзо загревање
 • Температурата од 140- 200°C
 • Мала цевка со дијаметар 19мм
 • За прекрасно дизајнирани сјајни локни
 • Заштита за прсти
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Гумен кабел, отпорен на топлина
 • Приклучна сила: 13 W
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.