46 ја следат оваа компанија


SENCOR Кафемат SCE 5000 во боја по избор + 2 години гаранција

2600 ден.

2060 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001437
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
 • Боја: бела и црна
 • Опција за подготовка на чај
 • 2.1 литри резервоар за вода
 • Стаклен котел (2,1 l) со практичен капак за затворање
 • Рачка со изолација од топлина
 • Контрола на интензитетот на аромата
 • Лесно се чисти
 • Должина на кабелот за напојување: 87 cm
 • Димензии: должина 240 x ширина 230 x висина 362 mm
 • Тежина: 1,8 kg
 • Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
 • Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
 • Anti-slip ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Приклучна сила: 900 W
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.