53 ја следат оваа компанија


- 21%

SENCOR Машинка за бричење SMS 2001 BK + 2 години гаранција

1500 ден.

1190 ден.

Шифра:

300000001487

Опис

Карактеристики на производот:

 • Две глави за бричење
 • Самоостречки ножеви за сечење
 • Време за полнење: 8 часа
 • Време за работа: 45 минути
 • Тивок режим на работа
 • Индикаторско светло за полнење
 • Вградена NiMH батерија
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Нелизгачка рачка
 • Вклучени додатоци:
  - кабел за полнење
  - заштитен капак
  - четка за чистење
 • Јачина: 2 W
 • Напојување:100-240 V, 50/60 Hz
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.