46 ја следат оваа компанија


- 10%

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160 + 2 години гаранција

3450 ден.

3099 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001514
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бежичен термометар и хидрометар
 • Голем дисплеј
 • Ултра тенок дизајн
 • Радио,часовник и календар
 • Покажува:
  – време, датум, месец, ден
  – фаза на месечината
  – собна температура
  – влажност, надворешна температура
  – притисок
 • Температура во F или ºC
 • 3 бежични сензори
 • Опција за закачување на зид
 • Работи на батерии AAA: 2 х CR 2032, 2 x 1,5 V
 • Димензии:  ширина 178 mm х висина 120 mm х длабочина 9.5 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.