46 ја следат оваа компанија


SENCOR Мултисецкалица SSG 3500WH + 2 години гаранција

3100 ден.

2690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бело/сива
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Сецка и ренда
 • 7 додатоци за совршени резултати
 • Должина на кабелот : 1,2 m
 • Напон и фрекфенција : 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
 • Димензии : 24,5 см x 22,5 см x 19,5 см
 • Тежина : 1,2 kg
 • Тивко работење
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.