- 16%

16% попуст на SENCOR Одвлажнувач за воздух SDH 1020WH+ 2 години гаранција

15500 ден.

12990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Абсорбирана влага 10 l / 24 h
 • Моќност: 340 W
 • Капацитет на канистерот за вода: 2.1 l
 • Оперативна температура 5 °C- 32 °C
 • Подесувачки степен на влага 35-85 % по 5 %
 • За простории до 31 m2
 • Тивка работа
 • Автоматски контролен систем
 • Електронски контролен панел
 • Контролен систем на канистер - Автоматски прекин со работа кога канистерот е полн
 • Филтер кој се отстранува и мие
 • Auto-Restart ако дојде до прекин на струја
 • Defrost автоматска функција
 • Еколошки фреон R290
 • Гаранција 2 години

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.