53 ја следат оваа компанија


SENCOR Пегла на пареа SSI 5420RD + 2 години гаранција

1900 ден.

1490 ден.

Шифра:

300000001491

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бело/црвена
 • Специјална површина за пеглање керамика
 • Променлива контрола на температурата
 • 3-начина за пареа
 • Вертикална пареа
 • Опремена со функција на пареа
 • Опција за самочистење
 • Заштита од протекување
 • Проѕирен резервоар за вода 260 ml
 • Должина на кабел: 1,9 m
 • Индикаторско светло за постигната температура
 • 230 V, 50 Hz, 2 200 W
 • Димензии: должина 298 mm x висина 152 mm x ширина 128 mm
 • Тежина: 1,2 kg
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.