53 ја следат оваа компанија


- 21%

SENCOR Пегла на пареа SSI 2028 YL + 2 години гаранција

1500 ден.

1190 ден.

Шифра:

300000001490

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пегла на пареа
 • Површина за пеглање од нерѓосувачки челик
 • Моќност: максимум 1600W
 • 3 начина за пареа
 • Променлива контрола на температурата
 • Опремена со функција на пареа
 • Опција за самочистење
 • Проѕирен резервоар за вода 200 ml
 • Индикаторско  светло
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • Димензии: должина 260 mm x висина 125 mm x ширина 99 mm
 • Тежина: 0,65 kg
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.