53 ја следат оваа компанија


SENCOR Пегла на пареа SSI 8440 GR + 2 години гаранција

2400 ден.

1890 ден.

Шифра:

300000001495

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пегла на пареа
 • Специјална керамичка подлога без гребење
 • Моќност од: 2200 W
 • Контрола на температура на повеќе нивоа
 • Регулација на пареата
 • Можност за суво пеглање
 • Пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа
 • Опција за самочистење
 • Систем против протекување
 • Филтер против каменец и протекување на вода
 • Прозирен контејнер за вода 380 ml
 • Силиконска рачка
 • Индикаторно светло
 • Ротирачки кабел 360º
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.