53 ја следат оваа компанија


SENCOR Пегла за коса SHI 131GD + 2 години гаранција

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: темно сива
 • Апарат за рамнење на косата
 • Погоден и за кратка коса
 • Грејна плоча од керамика и турмалин
 • Рамномерно распоредување на температурата
 • Температурата до 200°C
 • Копче за вклучување и исклучување со светилка
 • LED показател на достигната температурата
 • Брзо загревање
 • Заштита за прсти на врв на апаратот
 • Јачина: 40 W
 • Димензија на плочата: 90 х 24 MM
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.