46 ја следат оваа компанија


SENCOR Правосмукалка SVC 7CA + 2 години гаранција

7270 ден.

6399 ден.

Шифра:

300000001505
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Доаѓа во комплет со Turbo brush & Hard floor brush
 • Боја: црна
 • Моќност: 700 W ECO мотор
 • Ниво на бучава: 79 dB
 • Волумен на садот за прашина: 2,5 l
 • Класа на потрошувачка на енергија: A
 • Класа на чистење на тепих: C
 • Класа на цврстина на чистење на подот: A
 • Класа на чистење на прав: А
 • 2 дополнителни тркала за поголема стабилност (вкупно 5 тркала)
 • Проширена телескопска метална цевка со метална површина
 • Удобна ергономски прилагодлива должина на цевката
 • Микрофилтер за перење кој може да се мие
 • Излетен одлив HEPA филтер (Класа H13)
 • Термостат (термички осигурувач) го штити моторот од прегревање
 • Гумени обложени тркала за полесно движење
 • 5 ниво систем за филтрирање
 • Ефективен радиус од 9 m (должина на кабелот за напојување е 6 m)
 • Автоматско намотување на кабелот
 • Електронско регулирање
 • Индикатор за прашина
 • Универзална подна млазница со продолжена четка
 • Опрема што се испорачува: млазницата за отворот, млазницата за тапацир, млазницата за четка
 • Димензии: должина 390 mm x ширина 15 mm x висина 215 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.