39 ја следат оваа компанија


- 12%

SENCOR Радио SPT 232 + 2 години гаранција

4030 ден.

3540 ден.

Шифра:

300000001507
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Преносен радио ресивер со CD/MP3/USB Player
 • C DR-CDR/W компатибилно
 • Телескопска FM антена
 • Дисплеј
 • Стерео звучници : 2 x 15 W (RMS)
 • AUX IN приклучок 3,5 mm
 • Приклучок за слушалки 3,5 mm
 • Јачина : 9 W
 • Димензии: ширина 265 mm х длабочина 225 mm х висина 128 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.