39 ја следат оваа компанија


- 12%

SENCOR Радио SPT 207 + 2 години гаранција

3681 ден.

3239 ден.

Шифра:

300000001506
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Преносен радио ресивер со CD Player и касета
 • CD/CD-RW компатибилно
 • Телескопска FM антена
 • Дисплеј
 • Преслучување и снимање на касета
 • Стерео звучници : 2 x 1 W(RMS)
 • Јачина : 10 W
 • Димензии: ширина 290 mm х длабочина 220 mm х висина 141 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.