SENCOR Сецко SCB 5100WH + 2 години гаранција

2100 ден.

1790 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001436
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела
 • Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
 • Исто така погоден за подготовка на  храна за бебиња
 • 4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
 • Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
 • Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
 • Безбедносен прекинувач
 • Моќност: 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.