- 14%

SENCOR Скара SBG 106 BK + 2 години гаранција

3690 ден.

3190 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 2300 W
 • Едноставно печење
 • Голема површина за печење: 47 х 31 см
 • Димензии без термостатот: ширина 596 x длабочина 344 x висина74 mm
 • Димензии со термостатот: ширина 654 x длабочина 344 x висина83 mm
 • Тежина: 3,1 kg
 • Скара за здраво печење со малку маснотии
 • Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
 • Комбинација од 2 различни површини за печење:
    • рамен (за печење зеленчук, јајца, сланина, тост, палачинки)
    • ребрести (за печење на стекови, риби)
 • Лесно се чисти со едноставно бришење со хартиена крпа или влажна крпа
 • Изолирана рачка од двете страни за лесно пренесување
 • Антилизгачки ногарки
 • Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
 • Заштита од прегрејување
 • Должина на кабел: 1m
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.