39 ја следат оваа компанија


- 14%

SENCOR Скара SBG 106 BK + 2 години гаранција

3690 ден.

3190 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 2300 W
 • Едноставно печење
 • Голема површина за печење: 47 х 31 см
 • Димензии без термостатот: ширина 596 x длабочина 344 x висина74 mm
 • Димензии со термостатот: ширина 654 x длабочина 344 x висина83 mm
 • Тежина: 3,1 kg
 • Скара за здраво печење со малку маснотии
 • Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
 • Комбинација од 2 различни површини за печење:
    • рамен (за печење зеленчук, јајца, сланина, тост, палачинки)
    • ребрести (за печење на стекови, риби)
 • Лесно се чисти со едноставно бришење со хартиена крпа или влажна крпа
 • Изолирана рачка од двете страни за лесно пренесување
 • Антилизгачки ногарки
 • Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
 • Заштита од прегрејување
 • Должина на кабел: 1m
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.