46 ја следат оваа компанија


- 20%

SENCOR Телесна вага SBS 2507 во боја по избор + 2 години гаранција

1250 ден.

999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001427
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Електронска телесна вага
 • Боја: црвена и сина
 • Мери во kg/lb
 • Калено стакло 6 mm
 • Тенок дизајн 18 mm
 • Мерење од 2 до 150 kg, скала од 100 gr
 • Голем и лесно читлив дисплеј
 • Автоматско исклучување
 • Работи на батерии: 1 х CR 2032
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.