46 ја следат оваа компанија


- 9%

SENCOR Тостер SPG 4100WH + 2 години гаранција

2050 ден.

1859 ден.

Шифра:

300000001462
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 1280 W
 • Тостер за сендвичи и контакт грил во едно
 • Лесен и лесно пренослив
 • Нелепливи плочи
 • Две контролни лампи
 • Безбедносен систем
 • Рачка заштитена од топлина
 • Автоматска регулација на температура
 • Можност за вертикално складирање
 • Простор за складирање на кабелот
 • Заштита од прегревање
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.