46 ја следат оваа компанија


SENCOR Тостер STS 37GG + 2 години гаранција

1960 ден.

1750 ден.

Шифра:

300000001416
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: зелена
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Три функции во една:
  – загревање (со индикаторско светло)
  – итно откажување на работата пред истекот на зададеното време
  – одмрзнување  (со индикаторско светло)
 • Погоден за правење дебел и тенок тост
 • Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
 • Автоматско исфрлање на леб и исклучување по завршувањето на тостот / одмрзнувањето
 • Лесно се чисти
 • Надворешното куќиште е со изолација од топлина (се лади на допир кога работи)
 • Нелизгачки ногарки
 • Простор за складирање на кабелот за напојување
 • Должина на кабелот за напојување: 1 m
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: должина 289 mm x длабочина 179 mm x висина 175 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.