46 ја следат оваа компанија


- 18%

SENCOR Тример за влакна SNC + 2 години гаранција

900 ден.

739 ден.

Шифра:

300000001486
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Вградено осветлување
 • Со гумираните безлизгачки страници
 • Сетот вклучува:
  -четка за чистење
  -постоље
  -1 х АА батерија
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.