#СкопјеГурман! Неодолив спој на вкусови! До 46% попуст на мачете сендвич, бекјард бејкон бургер, бекјрад extra cheese бургер или Тако по сопствен избор за 2 или 4 лица во BackYard Bar and Kids Area

Цена од

109 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

91 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 655

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Опции на понудата:

Mачете сендвич 200 ден. 109 ден.
Бекјард бејкон бургер 190 ден. 129 ден.
Бекјрад extra cheese burger 210 ден. 159 ден.
Make your Taco за 2 лица 340 ден. 189 ден.
Make your Taco за 4 лица 650 ден. 350 ден.
Скопско или Smooth 0.33l (1 + 1 гратис) 100 ден.

*Tакото може да биде со пилешко, телешко месо или вегетаријанско. Деталниот состав можете да го погледнете во ОПИС

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот,  не важи "за носење"
 • Купонот може да се користи од пон-пет од 14ч до 24ч, сабота и недела цел ден

Опис

Состав на јадењата:

 • Бекјард бејкон бургер: плескавица, пекарски компир, кашкавал, кисели краставички, карамелизиран сос од кромид, сланина, сосови.
 • Бекјард extra cheese бургер: плескавица, пекарски компир, 4 сирења, кисели краставички, карамелизиран сос од кромид, сосови.
 • Мачете сендвич: Pico De Gallo (домат, кромид, пиперка, пченка), мелено месо/пилешко месо, мексикански сос, сос од авокадо, сенф, павлака и марула

Направете Тако по ваш избор:

 1. Одберете база: пилешко месо, телешко месо или вегетаријанско
 2. Одберете број на такос: 2 или 4
 3. Останати состојки во менито:
 • Зелена салата, кисели краставички, пченка, свежа пиперка, халапењо, кромид, микс зеленчук
 • Помфрит
 • Салца, мед и сенф, бургер сос, кечап/мајонез, павлака, чили сос

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.