#СкопјеГурман! Неодолив спој на вкусови! До 46% попуст на мачете сендвич, бекјард бејкон бургер, бекјрад extra cheese бургер или Тако по сопствен избор за 2 или 4 лица во BackYard Bar and Kids Area

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

91 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 655

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Опции на понудата:

Mачете сендвич 200 ден. 109 ден.
Бекјард бејкон бургер 190 ден. 129 ден.
Бекјрад extra cheese burger 210 ден. 159 ден.
Make your Taco за 2 лица 340 ден. 189 ден.
Make your Taco за 4 лица 650 ден. 350 ден.
Скопско или Smooth 0.33l (1 + 1 гратис) 100 ден.

*Tакото може да биде со пилешко, телешко месо или вегетаријанско. Деталниот состав можете да го погледнете во ОПИС

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот,  не важи "за носење"
 • Купонот може да се користи од пон-пет од 14ч до 24ч, сабота и недела цел ден

Опис

Состав на јадењата:

 • Бекјард бејкон бургер: плескавица, пекарски компир, кашкавал, кисели краставички, карамелизиран сос од кромид, сланина, сосови.
 • Бекјард extra cheese бургер: плескавица, пекарски компир, 4 сирења, кисели краставички, карамелизиран сос од кромид, сосови.
 • Мачете сендвич: Pico De Gallo (домат, кромид, пиперка, пченка), мелено месо/пилешко месо, мексикански сос, сос од авокадо, сенф, павлака и марула

Направете Тако по ваш избор:

 1. Одберете база: пилешко месо, телешко месо или вегетаријанско
 2. Одберете број на такос: 2 или 4
 3. Останати состојки во менито:
 • Зелена салата, кисели краставички, пченка, свежа пиперка, халапењо, кромид, микс зеленчук
 • Помфрит
 • Салца, мед и сенф, бургер сос, кечап/мајонез, павлака, чили сос

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.