До 38% попуст на твигибургер или чикенбургер + помфрит и кока кола, класичен или вегетаријански клуб сендвич во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден. во Twiggy

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 233

 • Т.Ц Ramstore Mall

  Одведи ме таму

  072 276 776; 077 445 551; 02 3238 805

Добивате

Опции на понудата:

Клуб сендвич 150 ден. 99 ден.
Вегетаријански клуб сендвич 150 ден. 99 ден.
Твигибургер + помфрит и кока кола 160 ден. 99 ден.
Чикенбургер + помфрит и кока кола 160 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 13.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата може да се користи и "за носење" и за во ресторанот

Опис

 • Твигибургер: похован пилешки стек, кари сос, свежа салата + помфрит и кока кола
 • Чикенбургер: стек, сос, свежа салата + помфрит и кока кола
 • Клуб сендвич (шунка/пилешка, свински врат, кашкавал, павлака, домати, марула) + помфрит
 • Вегетаријански клуб сендвич (интегрално лебче, сирење, кашкавал, павлака, домати, краставица, марула) + помфрит

Twiggy e Fast Food лоцитан во Ramstore Mall. Постои повеќе од 10 години. Зад "Twiggy" стои тим составен од вистински љубители на добрата храна, посветени на подготовка на вкусни и свежи оброци, со состојки од висок квалитет.

Повелете во "Twiggy", место за вистински уживатели на храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.